Oficiální informace k přijímacímu řízení pro šk. rok 2016/17 najdete ZDE.
Pokud se ale chceš dočíst i další informace, proč jít studovat na naši školu, je tento článek právě pro Tebe.

Tady najdeš o naší škole krátké video - Přijďte k nám studovat
Jak vidíš, jsme normální škola plná normálních lidí.
Chceš studovat a něco dokázat? Na naší škole máš tuto možnost. Studenti z naší školy se bez velkých problémů dostávají na požadované VŠ.
Chceš jen školu "prolézt"? Možná by Ti to také prošlo, ale je to jen a jen Tvoje riziko.

Na naší škole se můžeš zapojit např. do aktivit literárního kroužku P.S.ANI, máme tady včely na střeše o které se stará včelařský kroužek, můžeš se starat o ovečky na školní zahradě, na škole působí Zkoumálek.cz a Laborky.cz a pokud Tě baví sport, určitě Tě nadchnou tělocvikáři s florbalem, pingpongem nebo gymnastikou. Od nového školního roku chystáme kroužek robotiky s LEGO MINDSTORMS EV3. Máš umělecké nadání - zapoj se do každoroční Vánoční akademie naší školy.

Co si o našich studentech myslí např. v České televizi, to si můžete přečíst ZDE.
Na youtube stránkách LABOREK.CZ najdeš spoustu pozdravů a dalších videí...

Jsi ze Slaného, nebo blízkého okolí? Proč dojíždět na Kladno, nebo do Prahy?

Pomůcku pro rozhodnutí, zda jít na naše gymnázium, pro Tebe připravily Laborky.cz a je zde:  pdf  Rozhodovací diagram

Teď už stačí jen stáhnout přihlášku, vyplnit ji a odevzdat ji v kanceláři naší školy.
Přihláška je ke stažení zde: Přihláška ke studiu 2016

Těšíme se na Tebe...