17.4.2014_001
Celá akce začala vyklízením chemikálií. Této etapy se chopily Laborky.cz, prof. Kulich a školník. Celkem jsme si mákli, máme ale dobrý pocit z toho, že pro svou školu něco děláme. vyklízení probíhalo i o víkendu, protože již v úterý nastoupila firma na rekonstrukci rozvodů a na zhotovení nové podlahy. Zde chceme velmi poděkovat operativnímu přístupu MěÚ ve Slaném, který se aktivně podílí na rekonstrukci a financuje rekonstrukci rozvodů a novou podlahu.
24.4.2014 - v laborce jsou zazděné všechny stavební otvory po sekání, jsou zabetonované drážky k přípojným bodům pro stoly, je roztahaná elektroinstalace. I když se v průběhu rekonstrukce objevilo několik "kostlivců", zatím se vše daří řešit tak, aby nedošlo ke změně naplánovaného harmonogramu.
2.5.2014 - Velmi vstřícně k rekonstrukci přistoupil MěÚ Slaný, který v rámci budování nové laboratoře realizoval rekonstrukci stupaček a přilehlých rozvodů, včetně nové kvalitní podlahy v rekonstruované laboratoři chemie.
10.5.2014 - jsou namontovány laboratorní stoly, je osazena digestoř, již se jen dořeší drobné nedodělky a nic by nemělo bránit slavnostnímu předání laboratoře.
14.5.2014 - slavnostní předání nové laboratoře - najdete zde: Slavnostní předání nové laboratoře

Fotografie z průběhu rekonstrukce najdete zde: Rekonstrukce