ver
Ve čtvrtek 26. září 2013 v půl jedenácté se uskutečnila v budově slánského gymnázia vernisáž mé historicky první výstavy. Myslím si, že všechno proběhlo skvěle!

O kulturní vložku se postaral můj dlouholetý kamarád David Šarboch, v jehož podání zaznělo několik francouzských šansonů s doprovodem pana Karola Hevessyho, a to vytvořilo parádní pařížskou atmosféru. Když jsem se zadíval na fotky a odmyslel si, že jsem ve škole, bylo to přesně jako před třemi týdny v Paříži. Během vernisáže také proběhlo vyhodnocení soutěže o nejlepší fotografie od cestovní kanceláře SlanTour, a tak jsem si nakonec odnesl, i přes velkou konkurenci Vojty Hýky, cenu za první místo. Poté přistoupil pan ředitel, který slavnostně přestřižením francouzské trikolory oficiálně zahájil výstavu.
Na závěr bych chtěl poděkovat paní profesorce Černé, že celou výstavu zařídila a zorganizovala, a především za to, že nás vzala do Paříže.
Fotografování je jedna z mých předních zálib a chci se mu věnovat i nadále. Doufám, že v tomto školním roce se povede uskutečnit nějaká další výstava, která bude mít stejný úspěch jako tato.
               Jakub Kozák, septima
                        fotograf