Pro nově přijaté studenty do primy 2022/23 a pro jejich rodiče
Milí studenti, vážení rodiče,
pokud jste očekávali, že Vás svoláme ještě na konci tohoto školního roku, sděluji Vám, že jsme se rozhodli šetřit Váš čas.
Učebnice vám budou zapůjčeny zdarma na začátku školního roku 2022/2023. Některé sešity a pracovní sešity kupují vyučující pro třídu hromadně (a tím pádem se slevou), proto je lepší s nákupem vyčkat až do začátku září.
Chcete-li pro budoucí primány osmiletého studia (2022/2023) nakoupit během prázdnin potřeby do školy, Seznam doporučených pomůcek je ZDE.

Jediná důležitá informace se týká školní jídelny. Pokud se budete chtít přihlásit ke stravování, přihlášku a potřebné informace školní jídelny najdete ZDE.
Přeji Vám hezké léto a budeme se od září těšit na spolupráci při bádání, vzdělávání, zkoumání, přemýšlení, poznávání atd...

Pro nově přijaté studenty do prvního ročníku 2022/2023 a pro jejich rodiče

Milí studenti, vážení rodiče,
chcete-li pro budoucí studenty 1. ročníku čtyřletého studia (2022/2023) nakoupit během prázdnin potřeby do školy, Seznam doporučených pomůcek je ZDE.

Informace ohledně přihlašování do školní jídelny. Přihlášku a všechny potřebné informace ze školní jídelny najdete ZDE.