Den otevřených dveří se na naší škole uskuteční v úterý 6. prosince 2022.

V dopoledních hodinách budete mít možnost podívat se přímo do výuky (rozpis předmětů k nahlédnutí do výuky pdf naleznete ZDE (32 KB) ). Zájemce rádi přivítáme na třetí (od 9:45) a čtvrté (od 10:50) vyučovací hodině.
V odpoledních hodinách na vás bude čekat beseda s ředitelem školy a navazující komentované prohlídky budovy, začátek je vždy v celou hodinu, tedy od 12:00, 13:00, 14:00 a 16:00. Připravený program vás zabaví přibližně na 2 hodiny.
Od 9:00 až do konce akce bude pro návštěvníky připravena místnost s drobným občerstvením včetně teplého čaje. K dispozici budou propagační materiály, ujmou se vás naši studenti, kteří vám ochotně poradí s orientací po budově, případně poskytnou studentský pohled na svou školu. V letošním roce jsme si pro uchazeče připravili i soutěž o zajímavou cenu.
Těšíme se na vás!

ON-LINE DOD z loňského roku můžete vidět ZDE.

Těšíme se na vás!