Anglie 2015_1
Naše škola realizuje projekt podpořený z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky (info zde). V rámci našeho projektu vycestuje 50 studentů a 5 profesorů na jazykově vzdělávací pobyt do Anglie, jeden profesor se zúčastní individuálního studijního pobytu a škola realizuje také Čtenářské dílny. 

První skupina studentů vyrazila 1.11.2015 ve 21:00 od školy. Druhá skupina odjíždí 8.11.2015. Obě skupiny směřují do města Brighton, což je jedno z největších a nejznámějších pobřežních letovisek Velké Británie.
Naši studenti se v úterý, středu a čtvrtek dopoledne budou zlepšovat v místní jazykové škole v angličtině, tyto dny mají po vyučování bohatý poznávací program. Podívají se k pevnosti Redoubt Fortess v srdci Estbourne, navštíví město Portsmouth, které je rodištěm známého spisovatele Charlese Dickense, čeká je také výlet do přímořského města Hastings, nacházejícího se na pobřeží jižní Anglie, necelých 100 km od Londýna, který navštíví na konci pobytu před návratem domů.
Věříme, že budou dobře reprezentovat svoji školu, že se jim pobyt bude líbit a že se zlepšení v anglickém jazyce promítne i do jejich studijních výsledků.
     


Joomla templates by a4joomla