SMART_202
Žáci 4. a 5. třídy Smart Academia Základní Školy Hostivice přijeli v pátek 12. ledna 2018 v rámci udržitelnosti projektu CPTO Středočeského kraje opět do našich laboratoří, kde poznávali přírodní vědy prostřednictvím badatelsky orientované výuky.

Nejprve si připravili v chemické laboratoři s Milanem nápisy tajným písmem, pak spolu s Krtkem vypalovali cestičky elektrického proudu do překližky, nato provedli několik implozí s Vláďou, zapřemýšleli si o křídlech včel a motýlů s Míšou a nakonec v chemické laboratoři pozorovali "faraonovy hady" a vypálili nápisy tajným písmem, které si na začátku připravili. Po celou dobu při pokusech vydatně asistovali i naši terciáni Jarda Chlad a Tomáš Dygrýn. Myslím, že žáci ze Smart Academie odjížděli spokojeni a bohatší o mnoho zážitků a poznatků.
Milan Dundr
Další fotografie najdete ZDE