Třetí zpráva ze školy v přírodě:
_DSC0514 
           
Ve středu jsme si v rámci ranní rozcvičky vyběhli sjezdovku nad Novými Hutěmi a vydali se po lesní stezce směr Kvilda. Během pochodu plnily děti různé úkoly, které vyvrcholily transportem "raněného" k horské službě.

Několik posledních stovek metrů nás doprovázelo hrozivé bouření a sem tam i blesk, nicméně dešti jsme zdárně unikli do místního informačního střediska. Po návštěvě malého muzea a prohlédnutí prvorepublikové školní třídy nás autobus zavezl zpět k penzionu. Odpoledne jsme hráli různé hry, včetně pingpongového turnaje, pořádali talentovou soutěž a celodenní program byl završen velkolepým karnevalem! :)
Ve čtvrtek jsme podnikli poslední túru do okolí - směrem na Pláně a kolem Churáňova s návštěvou bývalého skokanského můstku. Na poslední společné odpoledne plánujeme cestu za pokladem a závěrečný oheň s vyhodnocením celého pobytu. Další, snad podrobnější, informace Vám holky a kluci podají zítra sami.
Celou fotogalerii najdete ZDE   


Druhá zpráva ze školy v přírodě:
      
_DSC0199
První túra na Jezerní slať se vydařila. Rysy jsme sice neviděli, ale jeleny ano. Po příchodu do penzionu nás čekal program o první pomoci, poté sportování (ping-pong a přehazka) a nakonec jsme vzali kytary a kazu a hráli až do večerky.

V úterý jsme navštívili Chalupskou slať, soví voliéry v Borové Ladě, ušli během dopoledne cca 15 km a teď se připravujeme na sportovní olympiádu. Další informace brzy dodáme!
Celou fotogalerii najdete ZDE   


První zprávy ze školy v přírodě:
  
Dojeli jsme v pořádku, vybalujeme, seznamujeme se s prostředím...

Joomla templates by a4joomla