Dnes je ten den, kdy máte možnost zažít první a snad i poslední Den zavřených dveří naší školy. Ale nezoufejte, připravili jsme pro Vás,  zájemce o studium, od 17:00 do 19:00 online vysílání z naší školy. Od 17:00 do cca 18:15 budete mít možnost seznámení s naší školou, vyučujícími a s partou, která se pokusí převzít kontrolu nad vysíláním (tato informace prosákla neoficiálně dnes ráno). Co potřebujete k online návštěvě naší školy? Důležité informace o přijímacím řízení a škole najdete v prezentaci vedení školy pdf zde ke stažení. (10.42 MB)  Ale pokus se chcete alespoň trochu zasmát, podívejte se sem zpět po 16. hodině, zveřejníme zde odkaz na vysílání Dne zavřených dveří. Vysíláme prostřednictvím školního kanálu youtube (zkušení si vysílání najdou tam), ale lepší je počkat na přímý odkaz do 16.00.


Joomla templates by a4joomla