Ve středu 1. 9. 2021 jsme ve škole přivítali 32 nových žáků primy. Nejprve se ve třídě seznámili s třídní učitelkou a novými spolužáky, poté přišlo na řadu povinné testování na covid-19. Vše se zvládlo s negativním výsledkem, a tak jsme si mohli popovídat o tom, co je ve škole čeká zajímavého a na co se mohou těšit. Také všechna děvčata a kluci dostali nejen odznáček s logem školy, ale i  zápisník primána,  který bude soužit jako nezbytný  průvodce pro první dny na nové škole a naleznou zde všechny potřebné informace. Přejeme našim primánům, aby se jim na gymnáziu Václava Beneše Třebízského ve Slaném vše dařilo,  učení je stále bavilo a přinášelo jen samou  radost. Rodičům pak přejeme dostatek trpělivosti a mnoho radostí z úspěchů svých dětí.

Na fotografie našich primánů z prvního dne se můžete podívat ZDE

Za pedagogický sbor GVBT

Štěpánka Hejmová