V pondělí 24. a úterý 25. června proběhnou na naší škole projektové dny. Během nich se studenti budou věnovat tématům dle svého výběru. Věříme, že si každý vybere, protože nabídka je opravdu pestrá: 


BioPhotoHunt, Co vše máme v kabinetě (fyziky) a zapomínáme ukazovat, Debatní kroužek pro začátečníky, Den ve starověkém Řecku, Deskové hry, Digitální přírodovědci: Sbírky ožívají, Experimenty s přírodními látkami, Jak najít v kreslení vlastní styl, Komiks, Legendy a báje očima geografa, LEGO robotika Mindstorms EV3, LEGO robotika s micro:bitem, Linoryt, Literárně-historická vycházka po Slaném, Loutkové divadlo, Mapujeme lavičky ve Slaném, Objevování nanosvětů pomocí skenovacího elektronového mikroskopu, Podnikatelské začátky, První pomoc, Řečníkem (ne)snadno a rychle, Sing and create with us - English songs, Speciální teorie relativity srozumitelně, Turnaj ve florbale, Výlet s tajným cílem, Základy 3D tisku, Zeměpisná vycházka a zábavná matematika.

Podrobnější informace pro studenty i kompletní nabídku projektů včetně stručných popisů si můžete přečíst na projektovém webu.

https://sites.google.com/gymnaziumslany.cz/projekty/home?authuser=0

Za organizační tým M. Valentová

QR kód pro projektové dny naleznete ZDE

 

 

Joomla templates by a4joomla