Dopis anonym

Vážený Ondřeji Baňko,
nejprve Vám chci sdělit, že anonymitu Kastlíku ctíme, i když otevřeně deklarujeme, že si VELMI vážíme studentů, kteří se nebojí podepsat, což je i Váš případ.
Za podepsané vzkazy v Kastlíku (ale nejen v něm - i za osobní sdělení vedení školy) nehrozí autorovi nějaký postih. Naopak, uvedením podpisu je možné s autorem diskutovat osobně z očí do očí. Jak jsme uvedli i na Kastlíku, řešíme i anonymní vzkazy, protože ne každý má přehršel osobní odvahy, nebo má prostě jen jiné obavy.
Pokud se ale týká vzkazů z loňského roku, opravdu by nás vzkazy typu "Ahoj, Nazdar, Čus ..." jak uvádíš netrápily, ba naopak, dost by nás potěšilo, že se najdou další studenti, kteří dokáží pozdravit. Bohužel, z obsahu vzkazů, které se opakovaně v Kastlíku objevovaly a které byly velmi sprosté i výhružné, to vypadalo, že na škole je člověk velmi agresivní, zlý. A protože šlo i o bezpečnost ve škole, soustředili jsme veškeré úsilí a hlavně díky pomoci studentů se nám podařilo autora těchto "vzkazů" dohledat.
Vysvětlil nám, že se omlouvá a že to byla "klukovina", čímž je tato věc uzavřená a nebyla ani řešena s rodiči. Co bylo konkrétním obsahem vzkazů Vám jistě Váš bratr rád sdělí osobně.  

 

Joomla templates by a4joomla