Poděkování

Školní knihovna se na počátku kalendářního roku rozrostla o nových 50 svazků odborné i umělecké literatury.

Po návratu do školy se budou moci studentky a studenti začíst např. do biografie Kundera od Jana Nováka, Peckova Souhvězdí Gulag, rozsáhlé publikace Martina Hilského Shakespearova Anglie, monografie Petra Čorneje Jan Žižka či komiksového zpracování Čapkova dramatu R.U.R. Nechybí ani knihy, které si žáci přáli zakoupit na kurzu tvůrčího psaní.

Novinkou je možnost zapůjčení i těchto časopisů: Reflex, Respekt, Reportér a Téma. V knihovně je rovněž dostupný literární časopis A2.

Za poskytnutí finančního daru na nákup knih a časopisů pro studenty našeho gymnázia děkujeme Jitce a Petrovi Novákovým.

Kabinet českého jazyka a literatury

Další fotografie neleznete ZDE